Follow by Email

środa, 17 czerwca 2015

Każdy z nas jest dzieckiem!

Witam was kochani, przepraszam za tą małą przerwę, no ale już jestem :). Dzisiaj pisze o takim znanym dla wszystkim nam temacie. Mianowicie chodzi mi o to że dużo z nas uważa się za dorosłe i że możecie robić wszystko co chcecie. Wcale tak nie jest to że np. chodzicie pomalowane do szkoły to nie znaczy że będziecie fajniejsze czy ładniejsze. Trzeba korzystać z okazji kiedy mamy te czasy kiedy możemy się bawić.
"Jesteśmy młodzi. Mamy setki pasji i tysiące nie spełnionych marzeń, ustawionych gdzieś w kolejce naszej wyobraźni. Mogli byśmy żyć chwilą. Mamy szansę żałować w przyszłości tylko rzeczy, na które nie mieliśmy odwagi i jednocześnie mamy szansę, by było ich jak najmniej. Możemy zaplanować dokładnie wszystko tak jak tego chcemy i tego nie robimy, bo zwyczajnie boimy się reakcji innych" Mamy XXI wiek jest to czas gdy dzieci zamiast wyjść na dwór pograć np. w piłkę oni wolą siedzieć przed telefonem, komputerem. Wyjdź z domu baw się, kochaj, tańcz, poczuj że żyjesz i niczego nie żałuj.
Mam tu dla was kilka cytatów:
Chcę być dorosła. Do dziś nie rozumiem, jak mogłam mieć tak idiotyczne marzenie.
Czasami tak bardzo chciałabym wrócić do dzieciństwa, zranione kolana łatwiej wyleczyć niż złamane serce
Co przeżyć jeszcze raz, a czego nie powtarzać, ty sam wyznaczasz granicę, której nie przekraczasz 
Pamiętaj że wszystko co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego co robisz






6 komentarzy:

 1. Wiem, że każdy z nas jest dzieckiem i pozostanie nim do końca życia, ale chciałabym cofnąć się do lat dzieciństwaa :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. interesujący post;p zdjęcia tez fajne
  obserwuje:)
  Zapraszam do mnie ----> encia2002.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie napisany post Nela. :*** Nie tracimy ani chwili dzieciństwa,cieszmy się chwilą. Czekam na kolejny post. Pozdrawiam.
  nicole-500.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze będziemy dziećmi, nawet jeżeli mamy 14-18 lat.
  Zapraszam na mojego bloga:
  wika-wikaaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Żeby tak cofnąć się o te 10 lat i tak pozostać, to by było świetnie, dorosła jeszcze nie jestem ale uważam, że powinnam powoli uczyć się podejmować decyzje jak dorosły. A tak ogólnie to ciekawy post, obserwuję :D
  http://haniaslittleworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się.. chciałabym się cofnąć do czasów dzieciństwa, ale wiem, że i tak ciągle jestem dzieckiem, czy mam 10 czy 18 lat :)

  http://neverstopdreaminggg.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń